UPOZORNĚNÍ VÁNOCE 2020 - Poslední vánoční objednávky odesíláme v pátek 18.12.2020. Objednávky učiněné a zaplacené po tomto datu budou expedovány v lednu 2021. Děkujeme za pochopení.

Batoh WIPEE - zelené listy

Stylový batoh do města i do lesa v originálním designu, který vznikl ve spolupraci s českou značkou batohů Your Star.

2 190 Kč
Skladem

Batoh je pevný, drží tvar.  Má polstrovaný zádový díl, spodní stranu a polstrované popruhy. Na horní časti batohu najdete 2 větší ucha, pro snadné nošení i v ruce. Hlavní kapsa se uzavírá zipem a po ohnutí je zajištěna drukem. Uvnitř batohu najdete jednu menší kapsu na zip, 2 boční kapsy a oddělenou polstrovanou kapsu na notebook. Batoh je nepromokavý a navíc má po stranách úchyty pro snadné přichycení nejen na kočárek. Klipy pro uchycení  jsou součástí.

Originální design batohu vznikl ve spolupráci naší značky se značkou Your Star.

Batohy jsou navržené a ušité v České republice.

Naše zkušenost: Designové batohy Your Star v městském stylu na kočárek jste si velmi oblíbili, proto jsme pro Vás připravili novou kolekci v podzimních barvách. Velmi ho doporučujeme všem rodičům, využijete ho nejen  jako přebalovací batoh na kočárku, později i na výlety, ale stejně skvěle ho využijete při procházkách nebo cestou do práce.

Rozměry:

Velikost: 40 x 45 x 12 cm  (ohnutý nahoře)
Objem se snadno zvětší naplněním batohu.

Vhodné pro notebooky až do velikosti 15,6. Vypolstrovaná přihrádka na notebook.Vypolstrované nastavitelné ramenní popruhy, vypolstrovaný zádový díl a spodní strana.
Batoh je nepromokavý.
2 ucha nahoře pro snadnénošení v ruce a klipy po stranách k přichycení na kočárek.
Součástí jsou i odnímatelné klipy pro uchycení na kočárek.

Složení 100% polyester.

Kategorie: batohy