běhoun na stůl - Jarní zahrada

Běhoun, který vám vykouzlí jaro u vás doma nebo na chalupě. Perfektně ladí s utěrkou či chňapkou ve stejném motivu, celou kolekci si můžete prohlédnout zde. Vytvořte si celý set.Ilustrace jsem namalovala ručně, můj autorský vzor byl na bavlněnou metráž natisknut na Slovensku a běhoun byl ušit v Česku.

490 Kč
Dostupnost: poslední kus skladem
běhoun na stůl - Jarní zahrada

Detailní popis produktu

Rozzařte váš domov originálním kouskem z mé nové jarní kolekce.

Běhoun s autorským motivem Jarní zahrada sluší každému stolu, dřevénému nebo třeba bílému. Malému i velkému.

Veliký je tak akorát. U většího stolu jej můžete umístit na střed, u menšího naopak vykouzlit nápaditý efekt s přepadlými okraji. A nebo zakupte 2 a nahraďte běhouny prostírání při umístění kolmo k délce stolu. 

PŘÍBĚH BĚHOUNU: Ručně malovaný akvarelový motiv vznikl na Berounsku rukou Elišky (která stojí za celou značkou WIPEE, více o příběhu mé nové jarní kolekce si můžete přečíst zde). Prémiový bavlněný kepr byl potištěn metodou ekologického tisku na textil. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, absolutně neškodné k životnímu prostředí i lidskému tělu. A nakonec z bavlněné metráže ušila zkušená švadlena běhoun, který vám bude sloužit roky.

 

VELIKOST: přibližně 35 x 130 cm (každý běhoun je ušit s láskou v České republive, hezky poctivě a ručně zkušenou švadlenkou)

MATERIÁL: prémiový 100 % bavlněný kepr o gramáži 260 g/m2 s certifikací OEKO-TEX Standard 100 třída 1

BARVA: bílá s autorským motivem 

PÉČE: běhoun doporučuji prát na 30 °C v nepřeplněné pračce, nejlépe uděláte, když běhoun usušíte volně na čerstvém vzduchu. Nedoporučuji sušit v sušičce prádla, mohlo by dojít k poškození běhounu. Žehlete nejlépe ještě za mokra.

 

Tento kvalitní český výrobek s originálním motivem, zakoupíte pouze v mém internetovém obchodě.

 

Věděli jste, že?

Autorská bavlněná metráž, ze které byl běhoun ušit, byla potištěna patentovanou metodou ekologického tisku na textil, při kterém nedochází ke spotřebě a znečištění vody. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, zcela neškodné k lidskému zdraví.

 

 Bavlna