Mušelínové šatičky s volánky

Nádherné mušelínové šatičky s originálně a rafinovaně řešenými volánky na ramenou v motivu Půlnoční údolí, které budou slušet každé malé princezne. Střih je v boho stylu, šatičky jsou na tělíčku trochu volnější a umožní vaší malé objevovatelce volný pohyb po celý den. Jsou to takové ty šatičky co vynosíte při všech příležitostech, ať už slavnostnější, tak i na pláž. 

 

POZOR - Jedná se o předobjednávku. Vámi vybrané kousky začnou švadlenky šít hned, jak dorazí vaše platba. Vynasnažíme se, aby u vás byly co nejdříve, maximálně do 2 týdnů. Díky předobjednávce zajistíme, že se nebude látkou zbytečně plýtvat a budou ušity jen kousky, které mají svoji malou majitelku. Chcete, aby byly kousky u vás ještě dříve? Jako metodu platby zvolte dobírku. :)

 

Nevíte-li si rady s výběrem velikosti, koukněte dole do popisu, kde najdete tabulku velikostí i s mírami.

Varianta:
490 Kč 490 Kč 490 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč 690 Kč 690 Kč 690 Kč 690 Kč od 490 Kč
Dostupnost: předobjednávka předobjednávka předobjednávka předobjednávka předobjednávka předobjednávka předobjednávka předobjednávka předobjednávka předobjednávka Zvolte variantu
Mušelínové šatičky s volánky
Mušelínové šatičky s volánky
Novinka

Detailní popis produktu

Šatičky, které vaše princezna nebude chtít sundat. Mušelín je prostě láska a kombinace vzdušného střihu, volánků na ramenou a pohodlného oblékání přes hlavičku díky 2 patentkám, je prostě nepřekonatelná. Navíc motiv Půlnoční údolí skryje i pár nechtěných skvrn od ostružin či borůvek. Šatičky jako dělané pro každou nezastavitelnou průzkumnici, která chviličku neposedí. 

 

Každý kousek je originál, rozložení motivu na jednotlivých kouscích oblečení se může mírně lišit. 

 

MATERIÁL: úžasný 100% bavlněný mušelín s autorským potiskem Půlnoční údolí a s certifikátem OEKO-TEX Standard třída 1 (vhodné i pro nejmenší děti)

PÉČE: postupujte dle informací uvedených na údržbovém lístečku

 

Autorská látka, ze které jsou šatičky ušity, byla potištěnou metodou ekologického tisku, při kterém nedochází ke zbytečné spotřebě vody a pigmenty (založené na vodní bázi) jsou zcela neškodné k přírodě či lidské pokožce. Ušito s láskou ve Středočeském kraji.

 

Nevíte si rady, jakou velikost zvolit? Napište mi, ráda vám poradím. Třeba vám, ale pomůže tabulka viz níže:

Velikost 6-9 m 9-12 m 1 rok 2 roky  3 roky 4 roky 5 let 6 let 7 let 8 let
Výška 72 76 84 92 100 108 115 120 125 130
Obvod hrudníku 48 51 54 56 58 60 62 64 66 68

 

Šatičky jsou trošičku spíše větší než obvyklá konfekce, prosím přihlédněte k tomu.