lněná utěrka - cesmína a jehličí

Novinka
lněná utěrka - cesmína a jehličí

Lněná utěrka s originálním autorským motivem, která vám vydrží sloužit roky. Utěrka ze lnu je přirozeně antibakteriální. To však není vše! Má úžasnou vlastnost pohlcovat vlhkost a při tom velmi rychle schne. 

 

Perfektně ladí s lněnými chňapkami či běhouny ve stejném motivu, celou kolekci si můžete prohlédnout zde. Vytvořte si celý set.

 

Navženo a ušito v Česku.

 

web24

290 Kč
Momentálně nedostupné

Lněná utěrka do každé kuchyně! Len si zkrátka zamilujete pro jeho skvělé absorbční schopnosti a trvanlivost. Díky své odolnosti proti oděru a zašpinění se utěrka stane vaším každodenním pomocníkem. Nepouští vlákna, a tak s ní hravě vyleštíte každou skleničku či talířek. Správnou péčí zajistíte, že vám bude utěrka sloužit roky. Praním len dokonce měkne a zlepšuje své (již tak skvělé) vlastnosti.

 

Každá utěrka je opatřena všitým poutkem uprostřed kratší strany pro praktické zavěšení, kam zrovna potřebujete, budete ji mít tak stále při ruce.

 

PŘÍBĚH UTĚRKY:

Ručně malovaný akvarelový motiv vznikl na Berounsku rukou Elišky (která stojí za celou značkou WIPEE, více o příběhu WIPEE si můžete přečíst zde) . Prémiové lněné plátno bylo potištěno metodou ekologického tisku na textil. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, absolutně neškodné k životnímu prostředí i lidskému tělu. A nakonec z lněné metráže ušila zkušená švadlena utěrku, která vám bude sloužit roky.

 

VELIKOST: přibližně 45 x 65 cm (každá utěrka je ušita s láskou v České republive, hezky poctivě a ručně zkušenou švadlenkou)

MATERIÁL: prémiové 100 % lněné plátno o gramáži 185 g/m2 s certifikací OEKO-TEX Standard 100 třída 1

BARVA: přírodní s autorským motivem (lněné plátno je nebělené, zachovává si tak svoji přirozenou barvu, která může opakovaným praním lehce vyblednout)

PÉČE: utěrku perte na max 40 °C v nepřeplněné pračce, nejlépe uděláte, když utěrku usušíte volně na čerstvém vzduchu. Nedoporučuji sušit v sušičce prádla, mohlo by dojít k poškození utěrky. Žehlete nejlépe ještě za mokra. Případně se kochejte mačkaným efektem lnu a utěrku nežehlete. Před prvním použitím utěrku vyperte! 

 

Tento kvalitní český výrobek s originálním motivem, zakoupíte pouze v mém internetovém obchodě.

 

Věděli jste, že?

Autorská lněná metráž, ze které byla utěrka ušita, byla potištěna patentovanou metodou ekologického tisku na textil, při kterém nedochází ke spotřebě a znečištění vody. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, zcela neškodné k lidskému zdraví.

 

len-kola

Jméno značky: WIPEE
Kategorie: lněné Vánoce