lněný běhoun - šiška a jehličí

Lněný běhoun, který vám vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru. 

web23

490 Kč
Momentálně nedostupné

Toužíte po krásné štědrovečerní tabuli nebo si chcete užívat ozdobený stůl celý advent? Pak je pro vás lněný běhoun s autorským motivem šiška a jehličí ten pravý. Lněný běhoun sluší každému stolu, dřevénému nebo třeba i bílému. Bude skvěle ladit s vaším adventním věncem či větvičkami jehličí z procházky ve váze.

 

Veliký je tak akorát. U většího stolu jej můžete umístit na střed, u menšího naopak vykouzlit nápaditý efekt s přepadlým okrajem. A nebo zakupte 2 a nahraďte jím prostírání při umístění kolmo k délce stolu. 

 

PŘÍBĚH BĚHOUNU:

Ručně malovaný akvarelový motiv vznikl na Berounsku rukou Elišky (která stojí za celou značkou WIPEE, více o příběhu WIPEE si můžete přečíst zde) . Prémiové lněné plátno bylo potištěno metodou ekologického tisku na textil. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, absolutně neškodné k životnímu prostředí i lidskému tělu. A nakonec z lněné metráže ušila zkušená švadlena běhoun, který vám bude zdobit stůl roky.

 

VELIKOST: přibližně 35 x 130 cm (každý běhoun je ušit s láskou v České republive, hezky poctivě a ručně zkušenou švadlenkou)

MATERIÁL: prémiové 100 % lněné plátno o gramáži 185 g/m2 s certifikací OEKO-TEX Standard 100 třída 1

BARVA: přírodní s autorským motivem (lněné plátno je nebělené, zachovává si tak svoji přirozenou barvu, která může opakovaným praním lehce vyblednout)

PÉČE: běhoun perte na max 40 °C v nepřeplněné pračce, nejlépe uděláte, když běhoun usušíte volně na čerstvém vzduchu. Nedoporučuji sušit v sušičce prádla, mohlo by dojít k poškození běhounu. Žehlete nejlépe ještě za mokra. Případně nechte pouze uschnout a kochejte se přirozeným mačkaným efektem lnu.

 

Tento kvalitní český výrobek s originálním motivem, zakoupíte pouze v mém internetovém obchodě.

 

Věděli jste, že?

Autorská lněná metráž, ze které byl běhoun ušit, byla potištěna patentovanou metodou ekologického tisku na textil, při kterém nedochází ke spotřebě a znečištění vody. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, zcela neškodné k lidskému zdraví.

 

len-kola

Jméno značky: WIPEE
Kategorie: lněné Vánoce