středový ubrus - Zasněžený les

Ozdobte svůj jídelní stůl středovým ubrusem v rozměru 80x80 cm, ušitý v Česku z mé autorské látky v motivu Zasněžený les.

Perfektně ladí s kuchyňskou utěrkou ve stejném motivu, celou kolekci si můžete prohlédnout zde. Vytvořte si celý set. Ilustrace jsem namalovala ručně, můj autorský vzor byl na bavlněnou metráž natisknut na Slovensku a ubrus byl ušit v Česku.

650 Kč
Dostupnost: Skladem
středový ubrus - Zasněžený les
středový ubrus - Zasněžený les
Novinka

Detailní popis produktu

Rozzařte váš domov originálním kouskem z mé nové vánoční kolekce.

Ubrus s autorským motivem Zasněžený les sluší každému stolu, dřevénému nebo třeba bílému. Malému i velkému.

PŘÍBĚH UBRUSU: Ručně malovaný akvarelový motiv vznikl na Berounsku rukou Elišky (která stojí za celou značkou WIPEE). Prémiový bavlněný kepr byl potištěn metodou ekologického tisku na textil na Slovensku. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, absolutně neškodné k životnímu prostředí i lidskému tělu. A nakonec z bavlněné metráže ušila zkušená švadlena ubrus, který vám bude sloužit roky.

 

VELIKOST: přibližně 80 x 80 cm (každý ubrus je ušit s láskou v České republice, hezky poctivě a ručně zkušenou švadlenkou)

MATERIÁL: prémiový 100 % bavlněný kepr o gramáži 260 g/m2 s certifikací OEKO-TEX Standard 100 třída 1

BARVA: bílá s autorským motivem 

PÉČE: ubrus doporučuji prát na 30 °C v nepřeplněné pračce, nejlépe uděláte, když ubrus usušíte volně na čerstvém vzduchu. Nedoporučuji sušit v sušičce prádla, mohlo by dojít k poškození ubrusu. Žehlete nejlépe ještě za mokra.

Tento kvalitní český výrobek s originálním motivem, zakoupíte pouze v mém internetovém obchodě.

 

Věděli jste, že?

Autorská bavlněná metráž, ze které byl ubrus ušit, byla potištěna patentovanou metodou ekologického tisku na textil, při kterém nedochází ke spotřebě a znečištění vody. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, zcela neškodné k lidskému zdraví.

 

 

 

 Bavlna