mantinel do dětské postýlky - Aljaška

Mantinel do postýlky, který miminku navodí pocit bezpečí a zároveň jej ochrání před nechtěným bouchnutím či skřípnutí nožičky do příček postýlky. Mantinel je výjimečný svou praktičností. Nejenže miminko ochrání po celém obvodu postýlky, ale v případě znečištění lze jednoduše vyprat, a to díky snímatelným potahům na zip. 

 

Tip: Svou výbavičku můžete sladit do posledního detailu. Mantinel krásně ladí s naší celoroční dečkou Aljaška

 

medvěd

 

 

 

Položka byla vyprodána…
2 490 Kč
Dostupnost: na objednávku
mantinel do dětské postýlky - Aljaška

Detailní popis produktu

Díky mantinelu tvrdé hrany postýlky již vašemu miminku neublíží. Mantinel chrání vaše děťátko po celém obvodu postýlky. Je vyroben ze 4 samostatných kusů, které se snadno připevňují pomocí dostatečně dlouhých šňůrek k postýlce. Šňůrky jsou všity do horní i spodní části mantinelu. Díky 20 šňůrkám mantinel nabízí velkou variabilitu možností uvázání, drží na svém místě, neposouvá se a krásně drží tvar. 

Každý kus mantinelu je tvořen 3 cm tlustou molitanovou výplňí a bavlněným povlakem se zapínáním na zip pro jeho snadnou snímatelnost a údržbu. Povlaky mantinelu jsou ušity ze 100% prémiového bavlněného saténu s autorským motivem Aljaška. Zip je diskrétně všit na spodní straně, kterou mantinel přiléhá ke dnu postýlky.

Díky 4 samostatným dílům mantinel nabízů celou řadu možností jeho využití. Od narození využijete celý mantinel v postýlce miminka, využijete jej však i v případě, kdy miminko spinká v postýlce, která je přisunuta k vaší posteli - jednoduše do postýlky nainstalujete pouze 3 díly mantinelu. Větší díly mantinelu můžete následně využít i ve větší posteli pro starší dítě a vytvořit mu tak útulné a známé prostředí k odpočinku.  

 

ROZMĚR: délka 2 delších dílů je 120 cm, u čelních dílů je délka 60 cm. Výška všech dílů je 35 cm a tloušťka mantinelu je cca 3 cm. Spolehlivě pasuje do většiny běžných dětský postýlek s rozměry 60x120 cm. 

MATERIÁL: oboustranný povlak je ušit z kvalitní 100 % bavlny s autorským potiskem s certifikací Oeko-Tex Standard 100

VÝPLŇ: 3cm vysoký molitan

BARVA: autorský motiv na bílé

PÉČE: při znečištění sejměte povlaky mantinelu a vyperte v pračce na šetrný program při teplotě 40°, povlak můžete sušit v sušičce prádla. Povlak nebělte! Žehlete dle běžných zvyklostí.


Mantinel šijeme pro vás vždy na zakázku. Neváhejte nás tedy kontaktovat, pokud máte jakékoliv otázky či si přejete mantinel ušít v jiných rozměrech apod.

 

Tvoříme s láskou a ohledem na přírodu v České republice. 

 

 

O autorském motivu Aljaška

Aljaška - nedotčená příroda a divoká zvířata. Nekonečná studnice inspirace, kterou jsem sbírala v roce 2019 během naší svatební cesty, jsem nyní proměnila v tento jedinečný autorský motiv. Design, který jinde nenajdete.