kolekce Ovocný sad

Kolekce Ovocný sad ztvárňuje odkaz našich babiček a venkovských sadů, kde dozrávají ty nejsladší jablka, hrušky a švestky. Stejně jako moje jiné autorské kolekce bytového textilu, nová kolekce Ovocný sad spojuje mé ručně malované akvarelové ilustrace, kvalitní látky a ruční práci švadleny.

Každá ilustrace v tomto vzoru nese můj autentický tvůrčí rukopis a také radost z jednoduchých zážitků běžného života jako je zakousnutí se do dobrého jablka nebo vychutnání si švestkového koláče od babičky. Tento vzor jsem navrhovala tak, aby vás provázel po celý rok. Kousek bytového textilu z této chystané kolekce tak vnese do vašeho domova atmosféru ovocného sadu v jakémkoli období.

Klíčovým prvkem této kolekce je samozřejmě materiál, ze kterého jsou produkty ušity. Na výběru materiálu jsem si dala opravdu záležet a před zadáním výroby látky jsem poctivě všechny možné materiály ozkoušela. Vyhrál to vámi oblíbený bavlněný kepr, který je velmi odolný a savý a tak skvěle plní svou funkci při použití na šití utěrek či ubrusů. A co ještě nesmím zapomenout, tuto látku si nechávám speciálně potisknout mým vzorem opět na Slovensku, v tiskárně, kde používají nejen prémiové materiály pro tisk, ale také na látku tisknou ekologicky bez použití vody. 

utěrka - Ovocný sad
Novinka
290 Kč
Vyprodáno

Kuchyňská utěrka s mým originálním autorským motivem Ovocný sad, která vám vydrží sloužit roky. Utěrka je ušita z velmi kvalitního bavlněného kepru s vysokou gramáží, který...

556
běhoun na stůl - Ovocný sad
490 Kč
Skladem

Hledáte kousek bytového textilu, který dodá vašemu domovu ten správný dotek české kvality a originality? Tak právě běhoun na stůl v mém autorském motivu Ovocného sadu...

592
2 položek celkem