Sleva za věrnost

Získejte odměnu za to, že se ke mně do obchodu vracíte. Sleva 15% pro váš další nákup při objednávce nad 1000 Kč je tu pro vás. Jak na to?

 

Podmínky využití slevy "Sleva za věrnost" ve výši 15%

Je to jednoduché. Nakupte na mém e-shopu minimálně za 1000 Kč a získejte jako poděkování slevu ve výši 15% na vaši další objednávku. Stačí, když mi zašlete fotku produktu v praxi a já vám zašlu kupon na slevu, který můžete uplatnit v mém internetovém obchodu při vašem dalším nákupu v minimální výši 500 Kč. Já vám na oplátku zašlu stejnou cestou, jako jste mi fotografii zaslali, zašlu slevový kód.

Fotografii zobrazující produkt/y, zakoupené v mém internetovém obchodu www.wipee.cz mi můžete zaslat prostřednictvím těchto kanálů:

- soukromé zprávy na Instagramu, kde najdete můj profil pod jménem @wipee_cz

- soukromé zprávy na Facebooku, kde najdete moji stránku pod názvem WIPEE - malovaný bytový textil

- emailu info@wipee.cz

 

Zasláním fotografie berete na vědomí, že vaše fotografie může být zcela anonymně (bez uvedení vašeho jména, emailu či profilu na sociálních sítích) zveřejněna na sociálních sítích značky WIPEE, tedy na výše uvedeném instagramovém profilu a Facebookové stránce. V případě zaslání vaší fotografie, která bude znázorňovat osobu včetně obličeje, bude fotografie upravena před zveřejněním na mých sociálních sítítch tak, aby zakrývala identitu znázorněné osoby.

Sleva za věrnost nelze uplatnit na sortiment pletených dek.

Věřím, že vám tato sleva udělá radost stejně, jako dělá radost mě každá objednávka, která mi od vás dorazí. Děkuji! Děkuji, že podporujete (nejen) moji lokální tvorbu.  Pokud vás zajímá, proč jsem si pro vás "slevu za věrnost" připravila, přečtěte si více v článku na webu zde.

Krásný malovaný den,

Eliška J.

 

JHB08918