O WIPEE

Příběh WIPEE se začal psát již v roce 2017. Jak už to tak bývá, na začátku byl pouhý sen. Vlastní značka bytového textilu s autorskými designy. Přišlo plánování a seznam všeho, co je nutné k tomu, aby se tenhle sen mohl stát skutečností. Trvalo to několik dlouhých měsíců, ale konečně je tu první kolekce malovaných utěrek ZIMA a teď najaře k nim přibylo náše prostírání lístkomilouš.

 

Naší vizí je nabízet zákazníkům malé série sezónně inspirovaných kolekcí, s nákupem tedy určitě neotálejte!

 

S láskou a pokorou

Vaše WIPEE

 

detail 4

 

 

O PROCESU VÝROBY

Všechny naše prvotní myšlenky a návrhy vznikají v blízkosti křivoklátských lesů v malé pracovně, která je zároveň ateliérem, sídlem i skladem online obchodu. Právě příroda měnící se dle různorodých tónů ročních období je naší nekonečnou inspirací. 

 

Při výrobě bytového textilu spolupracujeme s českou šicí dílnou s více než 26 letou tradicí. Společně vybíráme ten nejvhodnější materiál, ze kterého je textil následně ušit. Každý kus projde rukami zkušené švadleny, která mu vdechne jedinečnost. Díky tomu je každý kus originál. 

 

Prioritou značky WIPEE  je maximální šetrnost k životnímu prostředí. Textil je potisknut ekologickými barvami na bázi vody, které nezatěžují přírodu, ale zároveň zajišťují tu nejvyšší kvalitu tisku na textil. Nemusíte se tedy obávat, že by motivy po prvním vyprání ztratili svou krásu.

 

Pokora k našim zákazníkům a přírodě je naší základní hodnotou. Náš textil k Vám tedy doputuje zabalen pouze v recyklovatelných materiálech, které rovnou poslouží i jako dárkové balení, v případě, že jste se rozhodli naším textilem obdarovat někoho ze svých blízkých.

 

DSC00476