látková taška - Narcisky

Objevte jedinečnost v každodennosti! Nové látkové tašky s autorským vzorem Narcisek spojují praktičnost s nezaměnitelným stylem. S rozměry 40 x 40 cm a dlouhýma ušima přes rameno se stanou nezbytným doplňkem vašeho každodenního života. Přineste si do každodenních rutin nádech přírody s mými exkluzivními látkovými taškami.

420 Kč
Dostupnost: Skladem
látková taška - Narcisky
látková taška - Narcisky
Novinka

Detailní popis produktu

Taška je ušita z prémiového bavlněného kepru. Díky tomu je možno tašku při zašpinění bez obav vyprat. Stane se tak vaší společnicí na dlouhé roky. Využít ji můžete nejen jako nákupní tašku, při cestování oceníte její prostornost a díky praktickým dlouhým uším ji přehodíte pohodlně přes rameno. 

 

VELIKOST: 40 x 40 cm, dlouhé praktické uši pro nošení přes rameno (ušito s láskou v České republice, hezky poctivě a ručně zkušenou švadlenkou)

MATERIÁL: prémiový 100 % bavlněný kepr o gramáži 260 g/m2 s certifikací OEKO-TEX Standard 100 třída 1, ucho - 100% bavlněný popruh

BARVA: bílá s autorským motivem 

PÉČE: tašku můžete prát na 30 °C v nepřeplněné pračce, nejlépe uděláte, když tašku usušíte volně na čerstvém vzduchu. Nedoporučuji sušit v sušičce prádla, mohlo by dojít k poškození. 

Tento kvalitní český výrobek s originálním motivem, zakoupíte pouze v mém internetovém obchodě. Rozložení motivu se může na tašce lišit.