středový ubrus - Jarní zahrada

Ozdobte svůj jarní stůl středovým ubrusem v rozměru 80x80 cm, ušitý v Česku z mé autorské látky v motivu Jarní zahrada.

Vykouzlí jaro u vás doma či na chalupě. Perfektně ladí s utěrkou či chňapkou ve stejném motivu, celou kolekci si můžete prohlédnout zde. Vytvořte si celý set. Ilustrace jsem namalovala ručně, můj autorský vzor byl na bavlněnou metráž natisknut na Slovensku a ubrus byl ušit v Česku.

Položka byla vyprodána…
650 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
středový ubrus - Jarní zahrada
upravený jarní zahrada 2
Tip

Detailní popis produktu

Rozzařte váš domov originálním kouskem z mé nové jarní kolekce.

Ubrus s autorským motivem Jarní zahrada sluší každému stolu, dřevénému nebo třeba bílému. Malému i velkému.

PŘÍBĚH UBRUSU: Ručně malovaný akvarelový motiv vznikl na Berounsku rukou Elišky (která stojí za celou značkou WIPEE, více o příběhu mé nové jarní kolekce si můžete přečíst zde). Prémiový bavlněný kepr byl potištěn metodou ekologického tisku na textil na Slovensku. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, absolutně neškodné k životnímu prostředí i lidskému tělu. A nakonec z bavlněné metráže ušila zkušená švadlena ubrus, který vám bude sloužit roky.

 

VELIKOST: přibližně 80 x 80 cm (každý ubrus je ušit s láskou v České republice, hezky poctivě a ručně zkušenou švadlenkou)

MATERIÁL: prémiový 100 % bavlněný kepr o gramáži 260 g/m2 s certifikací OEKO-TEX Standard 100 třída 1

BARVA: bílá s autorským motivem 

PÉČE: ubrus doporučuji prát na 30 °C v nepřeplněné pračce, nejlépe uděláte, když ubrus usušíte volně na čerstvém vzduchu. Nedoporučuji sušit v sušičce prádla, mohlo by dojít k poškození ubrusu. Žehlete nejlépe ještě za mokra.

Tento kvalitní český výrobek s originálním motivem, zakoupíte pouze v mém internetovém obchodě.

 

Věděli jste, že?

Autorská bavlněná metráž, ze které byl ubrus ušit, byla potištěna patentovanou metodou ekologického tisku na textil, při kterém nedochází ke spotřebě a znečištění vody. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, zcela neškodné k lidskému zdraví.

 

 

 

 Bavlna