látková taška - Sedmikrásky

Buďte styloví a ekologičtí zároveň! S látkovou taškou ve vzoru Sedmikrásky budou vaše nákupy ještě barevnější. Nejenže vás zaujme svým unikátním designem - mým autorským vzorem s ilustracemi Sedmikrásek, ale také úplně zapomenete na igelitové tašky z obchodů a přispějete tak k udržitelnosti životního prostředí.

Položka byla vyprodána…
420 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
látková taška - Sedmikrásky
látková taška - Sedmikrásky
Novinka

Detailní popis produktu

Taška je ušita z prémiového bavlněného kepru. Díky tomu je možno tašku při zašpinění bez obav vyprat. Stane se tak vaší společnicí na dlouhé roky. Využít ji můžete nejen jako nákupní tašku, při cestování oceníte její prostornost a díky praktickým dlouhým uším ji přehodíte pohodlně přes rameno. 

 

VELIKOST: 40 x 40 cm, dlouhé praktické uši pro nošení přes rameno (ušito s láskou v České republice, hezky poctivě a ručně zkušenou švadlenkou)

MATERIÁL: prémiový 100 % bavlněný kepr o gramáži 260 g/m2 s certifikací OEKO-TEX Standard 100 třída 1, ucho - 100% bavlněný popruh

BARVA: bílá s autorským motivem 

PÉČE: tašku můžete prát na 30 °C v nepřeplněné pračce, nejlépe uděláte, když tašku usušíte volně na čerstvém vzduchu. Nedoporučuji sušit v sušičce prádla, mohlo by dojít k poškození. 

Tento kvalitní český výrobek s originálním motivem, zakoupíte pouze v mém internetovém obchodě. Rozložení motivu se může na tašce lišit.