utěrka - Pivoňky

Kuchyňská utěrka s mým originálním autorským motivem Pivoňky velké, která vám vydrží sloužit roky. Utěrka je ušita z velmi kvalitního bavlněného kepru s vysokou gramáží, který nepouští vlákna a tak s utěrkou vyleštíte každou skleničku. 

Ilustrace Pivoněk jsem namalovala ručně akvarelem, můj autorský vzor byl na bavlněnou metráž natisknut na Slovensku a utěrka byla ušita v Česku ve Středočeském kraji.

290 Kč
Dostupnost: Skladem
utěrka - Pivoňky
utěrka - Pivoňky
Novinka

Detailní popis produktu

Utěrka z bavlněného kepru, který má skvělé absorbční schopnosti a trvanlivost. Díky své odolnosti se utěrka stane vaším každodenním pomocníkem. Nepouští vlákna, a tak s ní hravě vyleštíte každou skleničku či talířek. Správnou péčí zajistíte, že vám bude utěrka sloužit roky.  

Každá utěrka je opatřena všitým poutkem uprostřed kratší strany pro praktické zavěšení, kam zrovna potřebujete, budete ji mít tak stále při ruce. 

PŘÍBĚH UTĚRKY:

Ručně malovaný akvarelový motiv vznikl na Berounsku rukou Elišky (která stojí za celou značkou WIPEE, více o příběhu WIPEE si můžete přečíst zde). Prémiový bavlněný kepr byl potištěn metodou ekologického tisku na textil na Slovensku. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, neškodné k životnímu prostředí i lidskému zdraví. A nakonec z bavlněné metráže ušila zkušená švadlena utěrku, která vám bude sloužit roky.

VELIKOST: přibližně 45 x 65 cm (každá utěrka je ušita s láskou v České republice, hezky poctivě a ručně zkušenou švadlenkou)

MATERIÁL: prémiový 100 % bavlněný kepr o gramáži 260 g/m2 s certifikací OEKO-TEX Standard 100 třída 1

BARVA: bílá s autorským motivem 

PÉČE: utěrku doporučuji prát na 30 °C v nepřeplněné pračce, nejlépe uděláte, když utěrku usušíte volně na čerstvém vzduchu. Nedoporučuji sušit v sušičce prádla, mohlo by dojít k poškození utěrky. Žehlete nejlépe ještě za mokra.  Před prvním použitím utěrku vyperte - bavlna změkne! 

Balení obsahuje 1 ks.

 

Tento kvalitní český výrobek s originálním motivem, zakoupíte pouze v mém internetovém obchodě.

 

Věděli jste, že?

Autorská bavlněná metráž, ze které byla utěrka ušita, byla potištěna patentovanou metodou ekologického tisku na textil, při kterém nedochází ke spotřebě a znečištění vody. Pigmenty použité při tisku jsou přírodní, zcela neškodné k lidskému zdraví.

Bavlna